Asansör Multimedya Sistemi

Yüksek katlı binalarda asansörün yaklaşık seyir  süresi 45 ila 60 saniyedir. Yüksek katlı ofislerde çalışan insanların, otellerde müşterilerin, Kamu Binalarında memur ve ziyaretçilerin asansörleri günde birkaç defa kullanmaları gerekmektedir. Asansör seyri esnasında insanların göz temasından kaçındığı, sessiz kaldığı ve genellikle asansöre binmekten sıkıldığı tespit edilmiştir. Asansör seyrini zevkli hale getirmek, yapılan faaliyetleri (konferans, seminer vb. tanıtmak, kat, ofis tanımları gibi çok amaçlı bilgileri verebilmek için çeşitli ülkelerde asansör ses ve video bilgi sistemleri kullanılmaktadır.
Asansör Multimedya Sistemi; asansörün gidiş yönü, kat bilgisi, kat tanımı, zamana bağlı mesajlar tanımlama, sistem yetkilisinin gireceği duyuru ve mesajlar, istenilen resim, ses ve görüntülerin yayınlanması sağlanmaktadır.

Tamamen yerli tasarım olan "Asansör Multimedya Sistemi" ile;
• Bina tanımlarınız (kat, ofis, lobi, restorant vb. tanımlamaları
• Kamu Binalarında, ticari binalarda (yapılan faaliyetlere yönelik mesajlar; konferans, seminer, toplantı vb.
• Otellerde (yakınçevre ve aktivitelerin tanıtımı)

yapılabilmektedir. Kabin içerisine yerleştirilen yüksek çözünürlüklü LCD Ekran ile istenilen resim, ses ve görüntü gibi pek çok bilgi yolculara iletilebilmektedir. Ayrıca internet yayını, kamera vasıtasıyla istenilen mekanın görüntüsünün yayını, TV yayını, uydu yayını gibi çok geniş yelpazeye sahip olan Asansör Multimedya Sistemi düşlediklerinizi gerçekleştirmektedir.
Asansör Multimedya Sistemi 15" ve 17" LCO Ekran seçeneklerine sahiptir. Yeni yapılacak asansörlerinizde kullanılabileceği gibi, eski asansörlerinizde de kullanılmaktadır.
Binanızın kullanımına uygun olarak, dilediğiniz özelliklerde Asansör Multimedya Sistemini yeni veya eski asansörünüze,  hızlı şekilde monte etmekteyiz.
Okunma Sayısı: 1741   |   Güncelleme Tarihi: 28.09.2016    Sayfayı Yazdır

Star Asansör
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Star Asansör tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. © 2017
web.tasarim.namikerdemkaya.com